לשיחה או התייעצות

מגוון מניות ישראליות למסחר עצמאי עם קולמקס ישראל

עסקאות שורט

להפיק את המיטב

גם כשהשוק בירידה

נצל מינוף של

פי 20 למסחר ב-CFD

על מניות 

מסחר ממונף

על מגוון מניות אמריקאיות

ובכלל מניות תל אביב 35 ו-90

לסחור מכל מקום. בצורה נוחה. בראש שקט.

בפיקוח הרשות

לניירות ערך (ני”ע)

אפליקציה נוחה –

לסחור מכל מקום

מדריכים וליווי –

אנחנו איתך לכל הדרך

חיסכון בעמלות

מידע חשוב שעשוי לעניין אותך    

לראשונה בישראל ובעולם, קולמקס מאפשרת לכם לסחור בחוזי הפרשים על כל אחת ממניות מדד ת”א 35 ובנוסף למניות נבחרות ממדד 90 עם מחיר ביצוע מביצוע בבורסה בפועל.

מדד ת”א כולל את 35 המניות של החברות הנסחרות המובילות ובעלות שווי השוק הגבוה ביותר במשק הישראלי ומתעדכן מעת לעת בהתאם לתקנון הבורסה בת”א. רשימת הנכסים המוצעים למסחר מתעדכנת בהתאם לעדכוני המדד.

מדד 35 הינו מדד הדגל של הבורסה לניירות ערך בתל אביב ומשקף במידה רבה את השינויים בשוק המניות בת”א. המוצרים והנגזרים העוקבים אחר מדד זה הם הסחירים ביותר בבורסה ובזכות התעניינות המשקיעים במדד נהנות המניות החברות בו מיתרון בסחירות ביחס לשאר המניות בבורסה.

קולמקס ישראל מאפשרת לסחור גם במניות ת”א 35 באמצעות מערכת המסחר המתקדמת המטה טריידר 4 (MT4) ולהשתמש בכל סוגי ההוראות, כולל שורט (מכירה בחסר), הוראות מותנות ( Sell/Buy Limit) והוראות גידור(Take Profit ,Stop Loss ).

בגין כל עסקה החברה מחוייבת לבצע עסקת התכסות (לחשבונה העצמי) בבורסה במניה המקומית בכמות שלא תפחת מ 50% מהכמות שביקש הלקוח במערכת המסחר.

מדד תל אביב 90 הוא מדד השקעה המייצג את השינוי המצרפי של מחיריהן של 90 המניות בעלות שווי השוק הגבוה ביותר הנסחרות בבורסה לניירות ערך בתל אביב, הבאות מיד לאחר החברות הנמצאות במדד תל אביב 35. חיבור קבוצת החברות במדד זה, עם החברות הנמצאות במדד תל אביב 35 נותן את קבוצת החברות הנמצאות במדד תל אביב 125. לפיכך ניתן להגדיר את מדד תל אביב 90 כמדד הנגזר ממדד תל אביב 125.

לראשונה בישראל קולמקס פרו מאפשרת ללקוחותיה מסחר על מניות נבחרת במדד תל אביב 90, מה שמגדיל את סך המניות הישראליות עליהן ניתן לסחור ל-70.

באופן מסורתי, אם משקיע היה רוצה לקנות סחורות ומניות היה עליו לספק את סך סכום המימון הנדרש עבור העסקה. כיום, הסוחרים של קולמקס ישראל יכולים לבצע עסקאות על בסיס השקעה של בין 1% ועד ל 5% בלבד. המינוף מעניק לסוחרים את ההזדמנות לתשואות גבוהות יותר אך כרוך גם בסיכון גבוה יותר. כל תנודה קלה במחירי הנכס עשויה להשפיע באופן חזק יותר הן על סיכויי הרווח והן על סיכויי ההפסד. מאידך, חשוב להדגיש שתי נקודות: האחת- רק הסוחר מחליט באם למנף את העסקאות ובכמה למנף. הסוחר מפקיד בטחונות לחשבונו ומחליט באופן בלעדי כמה עסקאות לפתוח ובאיזה היקף (ולא יותר מגובה המינוף המקסימלי כמובן). השניה- במסחר עם קולמקס ישראל לא ניתן בשום אופן להפסיד יותר מגובה הבטחונות.

 

המינוף על מניות ת”א 35 יהיה עד פי 20 מהביטחונות בחשבון

 

עולם המסחר המקצועי במניות מונגש ללקוחות קולמקס המעוניינים לסחור בצורה עצמאית ישירה וברורה, בפלטפורמת המסחר מרובת הנכסים המתקדמת של קולמקס. במערכת המסחר ניתן לסחור במגוון רב של נכסי בסיס כגון חוזים על סחורות, חוזים על מתכות, חוזים על נפט, מט”ח וגם מניות.

קולמקס מאפשרת לך לסחור באמצעות פלטפורמות מסחר בחוזי הפרשים (CFD) על מניות. ה-CFD מאפשר מסחר ממונף במניות של התאגידים הגדולים והמובילים בארה”ב בבורסות NASDAQ ו NYSE. המסחר ב-CFD כולל את הזכות לקבלת התמורה מאירוע החברה השונים כגון דיבידנדים, דיבידנד בעין, וכד’ *. חוזה על הפרשים מאפשר מסחר נזיל בעל מרווח מצומצם ובעל יכולות מינוף הניתנות לשליטה על ידי הסוחר, דבר המשפר את מגוון יכולות קבלת ההחלטות של הסוחר במניות מול מוצרים שאינם מעניקים יכולות אלו. כל זאת תחת תמיכה תכנית צמודה ושירות לקוחות של 24 שעות 6 ימים בשבוע.

היתרונות העיקריים במסחר ב CFD הם רציפות המסחר בנכס, עלויות המסחר הנמוכות, היכולת לבצע עסקאות שורט בקלות והאפשרות למנף את העסקאות. המסחר בחוזי הפרשים הינו ללא מגבלת נזילות, היות והעסקאות אינן מתבצעות בפועל בבורסה. חוזי ההפרשים עוקבים אחר תנודות נכס הבסיס ולפיכך מאפשרות ביצוע עסקאות במחיר המבוקש ללא תלות בנזילות הנכס ובביקושים או בהיצעים. עלויות המסחר ב CFD נמוכות משמעותית לעומת המסחר בבנקים או בבתי השקעות, ללא עמלות קניה ומכירה, ללא עלויות השאלה עבור עסקאות שורט, ללא דמי אחזקת תיק וללא דמי ניהול.

חשבון המסחר שלכם נמצא במרחק לחיצה אחת

לשיחה או התייעצות

 | אין באישור שנותנת רשות ניירות ערך לניהול הזירה אישור לטיב המסחר בזירה או במכשירים הפיננסיים הנסחרים בזירה, או אישור כי מדובר באפיק השקעה בטוח או מומלץ | הפעילות בזירה דורשת מיומנות, ידע והבנת הסיכונים ואינה מתאימה לכל אדם | פעילות ממונפת כרוכה בסיכון ממשי של אבדן מלוא כספי ההשקעה בתוך זמן קצר | החברה המפעילה זירה זו פועלת כצד נגדי לעסקאות איתך, ולכן היא המוכרת כשאתה קונה והיא הקונה כשאתה מוכר;