לשיחה או התייעצות

קולמקס מאפשרת לך לסחור במגוון

מכשירים פיננסים, וזאת בפיקוח הרשות

לניירות ערך 

עסקאות שורט

להפיק את המיטב

גם כשהשוק בירידה

נצל מינוף של

פי 20 למסחר ב-CFD, מט”ח,  מדדים,

 מניות ת”א 35 ועוד

חדר מסחר זמין

לקוחות קולמקס ישראל נהנים מזמינות

 של 6\24 לביצוע פעולות מסחר

לסחור מכל מקום. בצורה נוחה. בראש שקט.

בפיקוח הרשות

לניירות ערך (ני”ע)

אפליקציה נוחה –

לסחור מכל מקום

מדריכים וליווי –

אנחנו איתך לכל הדרך

חיסכון בעמלות


מידע חשוב
 שעשוי לעניין אותך

מסחר בשוק המט”ח הינו ביצוע עסקאות קניה או מכירה על צמדי מטבעות שונים. מאחר והמסחר מתנהל על צמדים, אזי עסקה בשוק המט”ח הינה קניית מטבע מסויים ובו זמנית מכירה של המטבע האחר. למשל: עסקה על צמד המטבעות דולר/שקל, סוחר המט”ח בעסקה זו קונה דולרים ומוכר שקלים או הפוך.

שוק המט”ח הפך להיות השוק הפיננסי הגדול ביותר בעולם, עם שווי עסקאות של מעל 4 טריליון דולר הנסחרים כל יום. שלא כמו שווקים פיננסיים אחרים, לשוק המט”ח אין כל מיקום פיזי ואין חליפין מרכזי. הוא פועל באמצעות רשת גלובלית של בנקים, תאגידים ואנשים עצמאיים הסוחר במטבע אחד עבור מטבע אחר. אי-קיומו של חליפין פיזי מאפשר לשוק המט”ח לפעול על בסיס של 24 שעות ביממה, כאשר הוא משתרע מאזור אחד למשנהו ומתרחש בכל המרכזים הפיננסיים העיקריים בעולם.

המסחר במט”ח מאופיין בתנודתיות רבה ומושפע מאירועים גלובליים, פוליטיים, כלכליים וחברתיים. שוק המט”ח טומן בחובו הזדמנויות רבות אך גם סיכון לא מועט. הוא מתאים מצד אחד לסוחרים תוך יומיים, אוהבי סיכון ומצד שני מאפשר ביצוע עסקאות גידור והגנה מפני חשיפות מטבעיות לבעלי עסקים שונאי סיכון, החשופים מטבעית.

חוזה על הפרשים ( CFD- Contract For Difference) עוקב למעשה אחר שינויי המחירים של נכס הבסיס. למעשה מסחר ב CFD אינו מקנה אחזקה בני”ע אך מאפשר מסחר על הפרשי המחירים של נכס הבסיס. למרות זאת, הסוחרים של קולמקס ישראל זכאים לקבלת דבידנדים על אף שאינם מחזיקים בנכס. מערכת המסחר משקפת באופן מלא את השינויים בנכס ולכן כאשר סוחר קונה חוזה הפרשים על נכס במחיר X, הוא יצבור רווחים או הפסדים בהתאם לתנועת נכס הבסיס בבורסה

היתרונות העיקריים במסחר ב CFD הם רציפות המסחר בנכס, עלויות המסחר הנמוכות, היכולת לבצע עסקאות שורט בקלות והאפשרות למנף את העסקאות. המסחר בחוזי הפרשים הינו ללא מגבלת נזילות, היות והעסקאות אינן מתבצעות בפועל בבורסה. חוזי ההפרשים עוקבים אחר תנודות נכס הבסיס ולפיכך מאפשרות ביצוע עסקאות במחיר המבוקש ללא תלות בנזילות הנכס ובביקושים או בהיצעים. עלויות המסחר ב CFD נמוכות משמעותית לעומת המסחר בבנקים או בבתי השקעות, ללא עמלות קניה ומכירה, ללא עלויות השאלה עבור עסקאות שורט, ללא דמי אחזקת תיק וללא דמי ניהול.

התחל לסחור בחוזי הפרש עם זירת המסחר המובילה בישראל

לשיחה או התייעצות

 אין באישור שנותנת רשות ניירות ערך לניהול הזירה אישור לטיב המסחר בזירה או במכשירים הפיננסיים הנסחרים בזירה, או אישור כי מדובר באפיק השקעה בטוח או מומלץ | הפעילות בזירה דורשת מיומנות, ידע והבנת הסיכונים ואינה מתאימה לכל אדם | פעילות ממונפת כרוכה בסיכון ממשי של אבדן מלוא כספי ההשקעה בתוך זמן קצר | החברה המפעילה זירה זו פועלת כצד נגדי לעסקאות איתך, ולכן היא המוכרת כשאתה קונה והיא הקונה כשאתה מוכר;