לשיחה או התייעצות

קולמקס מאפשרת לך לסחור במגוון

מכשירים פיננסים, וזאת בפיקוח הרשות

לניירות ערך 

עסקאות שורט

להפיק את המיטב

גם כשהשוק בירידה

נצל מינוף של

פי 20 למסחר ב-CFD

מסחר ממונף

על מט”ח, סחורות, מדדים,

מניות אמריקאית, ת”א 35 ועוד
לסחור מכל מקום. בצורה נוחה. בראש שקט.

בפיקוח הרשות

לניירות ערך (ני”ע)

אפליקציה נוחה –

לסחור מכל מקום

מדריכים וליווי –

אנחנו איתך לכל הדרך

חיסכון בעמלות

חשבון דמו חינם ללקוחות קולמקס ישראל!

הדרך הטובה ביותר לסוחר המתחיל לעשות את צעדיו הראשונים בעולם המסחר היא פתיחת חשבון דמו להתנסות בפלטפורמת המסחר. חשבון הדמו ניתן כחלק מהשירות של קולמקס ללקוחותיה ואינו כולל עלויות או התחייבות כלשהן.

כניסה לכל תחום פיננסי חדש מלווה בחששות וחוסר וודאות מצד הסוחרים החדשים, גם מי שלמד ובקיא בתיאוריה של עולם המסחר זקוק להכנה וללמידת התנהגות המערכת בפועל לפני תחילת המסחר האמיתי. חשבון דמו הוא המקום האידיאלי ללחוץ על כל הכפתורים, להתנסות, לראות מה קורה בכל פעולה, להבין איפה כל נתון נמצא ועוד.

המטרה המרכזית של פתיחת חשבון דמו חינם היא לתת לסוחרים מתחילים וגם לסוחרים מנוסים שרוצים לנסות אסטרטגיות חדשות, דרך לצבור ביטחון ומיומנות מסחר בלי לסכן בפועל כסף אמיתי. חשבון דמו הוא כלי יעיל מאוד כי הוא מספק נתוני ופעולות מסחר בדיוק כמו בחשבון אמיתי, כולל רמות מינוף רלבנטיות, אלא שאין כאן כל סיכון עבור הסוחר כי מדובר על כסף וירטואלי. חשבון דמו מתנהל מחוץ לשוק בצורה מלאה ורק מתבסס על נתוני השוק. אי אפשר להפסיד אפילו שקל אחד בחשבון דמו וכמובן שגם אי אפשר להרוויח שקל אחד.

מסחר בשוק המט”ח הינו ביצוע עסקאות קניה או מכירה על צמדי מטבעות שונים. מאחר והמסחר מתנהל על צמדים, אזי עסקה בשוק המט”ח הינה קניית מטבע מסויים ובו זמנית מכירה של המטבע האחר. למשל: עסקה על צמד המטבעות דולר/שקל, סוחר המט”ח בעסקה זו קונה דולרים ומוכר שקלים או הפוך.

שוק המט”ח הפך להיות השוק הפיננסי הגדול ביותר בעולם, עם שווי עסקאות של מעל 4 טריליון דולר הנסחרים כל יום. שלא כמו שווקים פיננסיים אחרים, לשוק המט”ח אין כל מיקום פיזי ואין חליפין מרכזי. הוא פועל באמצעות רשת גלובלית של בנקים, תאגידים ואנשים עצמאיים הסוחר במטבע אחד עבור מטבע אחר. אי-קיומו של חליפין פיזי מאפשר לשוק המט”ח לפעול על בסיס של 24 שעות ביממה, כאשר הוא משתרע מאזור אחד למשנהו ומתרחש בכל המרכזים הפיננסיים העיקריים בעולם.

המסחר במט”ח מאופיין בתנודתיות רבה ומושפע מאירועים גלובליים, פוליטיים, כלכליים וחברתיים. שוק המט”ח טומן בחובו הזדמנויות רבות אך גם סיכון לא מועט. הוא מתאים מצד אחד לסוחרים תוך יומיים, אוהבי סיכון ומצד שני מאפשר ביצוע עסקאות גידור והגנה מפני חשיפות מטבעיות לבעלי עסקים שונאי סיכון, החשופים מטבעית.

הירשם לחשבון הדמו

ותוכל להתחיל להתאמן עוד היום

לשיחה או התייעצות

 אין באישור שנותנת רשות ניירות ערך לניהול הזירה אישור לטיב המסחר בזירה או במכשירים הפיננסיים הנסחרים בזירה, או אישור כי מדובר באפיק השקעה בטוח או מומלץ | הפעילות בזירה דורשת מיומנות, ידע והבנת הסיכונים ואינה מתאימה לכל אדם | פעילות ממונפת כרוכה בסיכון ממשי של אבדן מלוא כספי ההשקעה בתוך זמן קצר | החברה המפעילה זירה זו פועלת כצד נגדי לעסקאות איתך, ולכן היא המוכרת כשאתה קונה והיא הקונה כשאתה מוכר;