המסחר בבורסת תל אביב קרוב מתמיד!

Depositphotos_11549358_xl-2015_tel-aviv_web

אם אתה סוחר בבורסה בתל אביב או שסחרת בעבר, אתה לבטח יודע כמה מעניין המסחר בתל אביב. מניות מדד תל אביב 35, של אותן חברות שאנחנו כל כך מכירים ועוקבים אחריהן זמן רב. ממניית טבע שנחשבה עד לא מזמן ל”מניית העם”, דרך מניות הבנקים הגדולים, חברות הנדל”ן המובילות, חברות הנפט והגז התנודתיות וכמובן חברות המזון והתקשורת שאת מוצריהן אנחנו צורכים.

הקשיים הקשורים במסחר בתל אביב

אם המסחר באותן מניות מושך אותך, אתה כמובן מכיר את הקשיים הקשורים במסחר באותן מניות. עלויות עסקה גבוהות, חוסר במידע רלוונטי כגון גרפים בזמן אמת, הדרישה להפקיד סכומים משמעותיים והחלק הכי חשוב – נושא פקודות המסחר: בעוד שבכל העולם המסחר מתנהל בקצב אחר וביעילות גבוהה מבחינת פקודות המסחר המתוחכמות, הרי שכיום, המסחר באמצעות הבנקים וחברי הבורסה הנוספים – לוקה בחסר. פקודת השורט המאפשרות לייצר רווח גם כשמחיר המניה יורד או פקודת הסטופ המגנה עליך בפני הפסד לא זמינות ולא מספיק יעילות.

מה חדש?
לאחרונה פתחה הרשות לניירות ערך את האפשרות לסחור בצורה יעילה, באמצעות חוזי הפרשים על מניות תל אביב 35, באמצעות זירות המסחר אשר נמצאות בפיקוח הרשות לניירות ערך. המסחר בחוזי הפרשים על מניות תל אביב 35 מתנהל במקביל למסחר בבורסה, והוא כולל כמובן את כל היתרונות שבמסחר בבורסה בתל אביב אך ביעילות הרבה יותר גבוהה!

מה מיוחד במסחר בחוזי הפרשים?

למסחר בחוזי הפרשים על מניות תל אביב 35 יתרונות רבים. ראשית הוא כולל כמובן את היתרונות הרגילים הקיימים במסחר באותן מניות: הסוחרים מקבלים את הדיבידנד המחולק באותן חברות, ניתן לסחור בכל המניות הנסחרות במדד, אין מגבלה על משך הזמן אותו ניתן להחזיק את נייר הערך ועוד. אך מלבד יתרונות אלה, למסחר בחוזי הפרשים על אותן מניות יש יתרונות נוספים: פקודות מתוחכמות כגון שורט וסטופ לוס, מערכת גרפים בזמן אמת, עלויות עסקה נמוכות, יכולת מינוף עד פי 20 המאפשרת להרוויח על השקעה נמוכה סכום גבוה, לדוגמה: השקעה או סיכון של 20,000 ₪ ותנועה של 3% עשויה לייצר רווח של 12,000 כלומר תשואה של 60% על שינוי של 3%.

היחידה שהרימה את הכפפה!

זירת המסחר היחידה בה מתאפשר המסחר בחוזי הפרשים על מניות תל אביב 35 היא חברת קולמקס שוקי הון. חברה זו היא היחידה שקיבלה לאחרונה, את אישור הרשות לניירות ערך, שמפקחת על הנושא, להפעיל את המסחר בחוזים עתידיים על אותן מניות במדד תל אביב 35. חברת קולמקס מקיימת הדרכות ללא תשלום, לטובת סוחרים המעוניינים להכיר את מערכת המסחר של קולמקס. בהדרכות כיתתיות אלה, המיועדות לסוחרים בעלי רקע וידע במסחר, זוכים התלמידים להסברים מפורטים אודות המסחר בחוזי הפרשים וכמו כן מתרגלים התלמידים את המסחר בזמן אמת במערכת דמו, המדמה את המסחר בצורה מדוייקת.

כיצד ניתן להצטרף?

אם אתה מעוניין לקבל מידע נוסף או להשתתף באותן הדרכות, על מנת לבחון את האפשרות לסחור בחוזי הפרשים על מניות תל אביב 35, אתה מוזמן להשאיר את פרטיך כאן. שים לב שמספר המקומות מוגבל, ההדרכה מתבצעת בתל אביב ועל כל מקרה, יחזור אליך נציג מטעם קולמקס, אצלו תוכל לקבל את כל המידע על המסחר בזירה.

אזהרת סיכון:  *אין באישור שנותנת רשות ניירות ערך לניהול הזירה אישור לטיב המסחר בזירה או במכשירים הפיננסיים הנסחרים בזירה, או אישור כי מדובר באפיק השקעה בטוח או מומלץ **הפעילות בזירה דורשת מיומנות, ידע והבנת הסיכונים ואינה מתאימה לכל אדם; *** פעילות ממונפת כרוכה בסיכון ממשי של אבדן מלוא כספי ההשקעה בתוך זמן קצר; **** החברה המפעילה זירה זו פועלת כצד נגדי לעסקאות איתך, ולכן היא המוכרת כשאתה קונה והיא הקונה כשאתה מוכר; 

פתח היום חשבון עם קולמקס
וקבל הטבות מיוחדות בעמלות למסחר*
בשוק ההון:

*ההטבות ינתנו בהתאמה אישית לפי פרופיל המסחר האישי שלך. קיימות עמלות נוספות בהתאם להסכם התקשרות.

עוד כתבות שיכולות לעניין אותך

משמעות המינוף בזירת המסחר

בתור משקיעים לטווח ארוך או סוחרים לטווח קצר, לא פעם אנחנו נתקלים בבעיה כאשר סכום הכסף הנזיל הולך ויורד – תוך כדי רכישת ניירות ערך ונכסים שונים. לעיתים, אנחנו נתקלים במצב, ולפיו אנחנו מרגישים שאנחנו “חייבים” לרכוש נכס במחיר מציאה, משוכנעים שהרכישה מאד כדאית ונוכל להרוויח סכום יפה אם נבצע את העסקה, אך אנחנו נמצאים במצב של חוסר נזילות או נזילות נמוכה, שלא מאפשרת לנו מיצוי פוטנציאל העסקה.

קרא עוד >>

מי מפחד ממסחר בפורקס

סוחרים רבים בשוק ההון,  מכירים את ההשקעה במניות, קרנות נאמנות, אגרות חוב ומכשירים פיננסיים מגוונים, הנסחרים בבורסות השונות. רבים מכירים את המושג “מסחר בפורקס” אך

קרא עוד >>

מהו חוזה עתידי?

חוזה עתידי הוא מכשיר פיננסי הנסחר בשוקי ההון, המהווה התחייבות לספק או לרכוש נכס כלשהו במועד כלשהו בעתיד, כשהמחיר נקבע מראש. חוזה עתידי מסוג “פיוצ’ר”

קרא עוד >>

יש המון סיבות לסחור
בחוזי הפרשים על מניות ת”א  35

אפשרות לביצוע שורט
(מכירה בחסר)
מיידי וממונף

עמלות אטרקטיביות
במיוחד

מנהל לקוח
אישי צמוד

גידור סיכונים
בלחיצת כפתור

השאר פרטים ונציג יחזור אליך:

שתף פוסט

Share on facebook
Share on google
Share on print
Share on email

אזהרת סיכון:  *אין באישור שנותנת רשות ניירות ערך לניהול הזירה אישור לטיב המסחר בזירה או במכשירים הפיננסיים הנסחרים בזירה, או אישור כי מדובר באפיק השקעה בטוח או מומלץ **הפעילות בזירה דורשת מיומנות, ידע והבנת הסיכונים ואינה מתאימה לכל אדם; *** פעילות ממונפת כרוכה בסיכון ממשי של אבדן מלוא כספי ההשקעה בתוך זמן קצר; **** החברה המפעילה זירה זו פועלת כצד נגדי לעסקאות איתך, ולכן היא המוכרת כשאתה קונה והיא הקונה כשאתה מוכר;